Helbich tiskárna
HomeO společnostiProdukty & SlužbyTechnologieKontaktyGalerie Valchařská * CZE / ENG / DE
O společnosti
Kvalitní ofsetový tisk do formátu B1...

O společnosti


Tiskárna Helbich, a.s.,
polygrafický provoz v Brně od roku 2006.

Specializujeme se na archový ofsetový tisk a následné knižní zpracování. Moderní technologie a dokonalost procesů ve výrobě jsou pro nás samozřejmostí. Vnímáme však za každou zakázkou především zákazníky, živé bytosti. Lidé jsou pro nás podstatní a vyřešení jejich individuálních požadavků a potřeb v oblasti polygrafie je pro nás to oč tu běží. Naší snahou je co možná nejhladší průběh realizace tiskových zakázek a to bez starostí našich zákazníků. Převážná část technologie Tiskárny Helbich je na platformě Heidelberg.


Vysoká kvalita produkce a rychlost realizací zakázek je zajištěna díky modernímu strojnímu vybavení tiskárny, téměř uzavřenému pracovnímu cyklu a nepřetržitému provozu. Společnost zaměstnává 35 kmenových zaměstnanců s vysokou odborností a zkušenostmi v oboru polygrafie.

Strategií společnosti je poskytnout našim zákazníkům co nejlepší servis a to nejen individuálním přístupem ke klientovi, odbornými znalostmi, ale hlavně zhotovením a dodáním zakázky v co nejlepším termínu, kvalitě a ceně.


Chcete vědět více? Napište nám rádi Vás provedeme naší tiskárnou :)

info@helbich.cz

 

Mezníky v historii

11Počátkem roku 2011 byl spuštěn digitální tisk do formátu SRA3 na strojích Konica Minolta. Koncem února byl inovován web Tiskárny Helbich. V polovině března 2011 se rozrostl obchodní tým Tiskárny Helbich o dva nové obchodní zástupce se zaměřením na koncové zákazníky pro Moravu a Prahu.

11Na podzim 2010 byla stávající čtyřkapsová lepička Horizont BQ470 s inline trojřezem a externí snášecí linkou nahrazena za výkonnější linku na vazbu V2 od společnosti Müller Martini PANTERA, 12 inline snášecích stanic, 12 lepících kapes, inline trojřez. Kapacita 3500 hotových brožur za hodinu.

11V létě 2009 začala implementace nového systému řízení tiskárny Prinance od společnosti Heidelberg. V listopadu 2009 bylo pořízeno laminovací zařízení Foliant Pollux 720.

11V lednu 2008 úspěšně skončil zkušební provoz. Proběhla procesní kalibrace stroje a byl zahájen plný třísměnný provoz. Procesní kalibrace umožnila zavedení color managementu podle ISO normy.

11Na veletrhu Embax Print 2007 bylo zakoupeno paletové obracecí zařízení do formátu B1 Toppy. V červenci 2007 proběhla instalace termálního CtP Heidelberg Suprasetter 102 ve formátu B1 v plné automatizaci. V prosinci 2007 proběhla instalace tiskového stroje Heidelberg Speedmaster SM102 formátu B1.

11V létě roku 2006 se na nové adrese v rekonstruovaných prostorách začala budovat nová ofsetová tiskárna, Tiskárna Helbich. Již v září téhož roku se nainstaloval tiskový stroj RYOBI 750 s lakovací jednotkou ve formátu B2.


Mapy
Lichtenštejnský zámek

Zvětšit mapu
 
Kontakt
Tiskárna Helbich, a.s.
Valchařská 36, 614 00 Brno, Czech Republic

Tel.: (+420) 516 116 946-8

info@helbich.cz obchod@helbich.cz
 
Kam dál?
O společnosti Produkty & Služby Technologie Kontakty


All rights reserved. Copyright © 2007 Tiskárna Helbich, a.s.
Designed By Grafická Chirurgie / Surgery Minor.


Helbich tiskárna