Helbich tiskárna
HomeO společnostiProdukty & SlužbyTechnologieKontaktyGalerie Valchařská * CZE / ENG / DE
Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference


Tiskárna Helbich se specializuje na realizace individuálních tiskových zakázek. Díky možnosti ofsetového tiskuaž do formátu B1 a následným technologiím zpracování šitou vazbou V1, či lepenou vazbou V2 jsme schopni velice rychle, kvalitně a za velmi příznivých finančních podmínek realizovat firemní časopisy, katalogy a brožury. Neváhejte nás kontaktovat se žádostí o vypracování cenové nabídky.

Časopisy

Časopis je zpravidla periodická publikace. Časopisy se od novin odlišují především delší periodicitou, cílenějším zaměřením na užší cílovou skupinu čtenářů, a lepší grafickou úpravou. Obsahují informace, které zpravidla s časem získávají na hodnotě, narozdíl od aktualit, které časem svoji hodnotu ztrácejí. Časopisy vycházejí většinou týdně, po čtrnácti dnech, měsíčně, čtvrtletně, nebo nepravidelně.
 

Brožury

Brožura je jednoúčelová brožovaná neperiodická tiskovina, obvykle speciální povahy a účelu. Typickým příkladem brožury může být třeba návod k použití nějakého stroje, přístroje nebo jiného technického zařízení, tištěná uživatelská příručka vydaná k nějakému většímu technickému systému, výstavní katalog apod.
 

Knihy

Kniha je sešitý nebo slepený svazek listů nebo skládaný arch papíru, kartonu, pergamenu nebo jiného materiálu, popsaný, potištěný nebo prázdný s vazbou a případně opatřený přebalem. Knihovní a informační věda definuje knihu jako monografii pro její rozlišení od periodických publikací jako jsou časopisy nebo noviny.

Kalendáře

Kalendář (lat. calendarium, od calendae, původně svátky novoluní) je abstraktní systém pro členění času a orientaci v čase v periodách dnů a delších. V odvozeném smyslu také roční rozvrh dní, týdnů a měsíců, například nástěnný nebo stolní kalendář – anebo rozvrh událostí či svátků vůbec. Kalendář je vhodný marketingový nástroj pro prezentaci společnosti, či výrobků v dlouhodobém horizontu u cílené skupiny zákazníků.
 

Plakáty

Plakáty jsou vylepován na frekventovaných místech. Působí na širokou veřejnost, své zájemce si nevybírá, má upoutat pozornost, barevné provedení má být nápadné, výrazné, ale ne křiklavé, text pak stručný a výstižný (co, kde, odkdy - dokdy). Životnost plakátu má být dostatečná, minimálně po dobu trvání akce, je potřeba počítat s povětrnostními podmínkymi - jako první odchází červená barva, další žlutá, zůstává modrá a černá.
 

Firemní tiskoviny

Firemní tiskoviny jsou tištěné prezentační materiály jako například prospekty, katalogy, slohy, výroční zprávy, vizitky atd. Firemní tiskoviny definují jedinečnost dané společnosti. Firemní tiskoviny jsou základním a nenahraditelným marketingovým materiálem. Firemní tiskoviny představují reprezentativní a přehledné představení společnosti či sortimentu.

Reklamní tiskoviny

Reklamní tiskoviny by měly umět zaujmout a oslovit. Reklamní tiskoviny působící profesionálním a seriózním dojmem pomáhají lépe oslovit stávající i potencionální klientelu.
 

Letáky

Leták je tištěný dokument propagující nějaký výrobek, činnost, firmu, myšlenku, politickou stranu apod. Jedná se o neperiodickou tiskovinu, zpravidla jednoúčelově zaměřenou.
 

Obalová technika

Obaly jsou neodmyslitelnou součástí celé řady výrobků. Jejich základním posláním je uchovat zboží v nezměněné kvalitě až do doby jeho spotřeby. Obaly jsou hlavně také součástí úspěchu daného výrobku pomáhají lépe zaujmout a získat potencionálního zákazníka.
Všeobecné obchodní podmínky ve formátu PDF
Mapy
Lichtenštejnský zámek

Zvětšit mapu
 
Kontakt
Tiskárna Helbich, a.s.
Valchařská 36, 614 00 Brno, Czech Republic

Tel.: (+420) 516 116 946-8

info@helbich.cz obchod@helbich.cz
 
Kam dál?
O společnosti Produkty & Služby Technologie Kontakty


All rights reserved. Copyright © 2007 Tiskárna Helbich, a.s.
Designed By Grafická Chirurgie / Surgery Minor.


Helbich tiskárna